Музика між рядків свідомості дуже хитрої істоти...

Ще та лисиця...

Previous Entry Share Next Entry
Во істину ідеальні речі...))) Колись дісталось від одної "іскорки"....
pastushynochka
Продовжуючи тему дужееее старого флеш -мобу про ідеали:

Ідеальна тваринка: Пухнаста, руда і нагла звичайно....))) А що б то ще я мала написати цікаво...) Ну типу там - любов всього життя - бульйон...))) З м'яском. І навіть морквочка може плавати відварна. Хоча дехто помилково вважає, що це огидно.) Я от ЇХ у цьому аж ніяк не підтримую.)А ми про що... ага про тваринук.) До біса ніжна, гарна на вигляд, пухнаста, розумна хитра...шуба з неї теж "весьма". Але ми вроді не про це. А ще я їжачків люблю. І білих ведведів. І таких сплячих потворок "лорі" називаються. А взагалі я папугая хочу. Білого какаду. КРИЄ....

Ідеальна сукня: Червоний атлас по фігурі з декольте...) А зараз на злобу зимі... Легка, біла, невагома як хмаринка. Довга і з кружавчиками і рюшкою внизу. Але без "солодкавості зайвої". Довершено проста, пряма з натуральної тканини. Під засмогу. Мммм... І босоніж в ній по морським хвилькам, чайок годувати.)))

Ідеальний настрій: Гармонійний. Коли добре. Коли комфортно. Коли посміхаєшся не зважаючи на те, чи тебе оточує соняшникове поле чи ти сидиш в дощ на підвіконні з цигаркою і слухаєш якийсь добрий блюз. Так щоб весь світ обійняти!!)))

Ідеальний ворог: Достойний суперник. Який не нападає зs спини а каже все у вічі. Такий, якому б хотілося сказати - якби не різні сторони барикад - мала б за честь мати такого друга. Але то з кіно. В житті так нема. Тому напишу - чорно - мертвий.

Ідеальна страва: Плов звичайно.) А взагалі страва стаєж ідеальною, коли готуєш і вкладаєш душу. Тоді хоч яєшня з манкою.)))

?

Log in

No account? Create an account