Музика між рядків свідомості дуже хитрої істоти...

Ще та лисиця...

Зустрічай новий рік по-львівськи в найкреативніших кнайпах Міста!
pastushynochka
Криївка
101-й день народження Степана Бандери в Новорічну ніч!
Саме така тематика свята планується на ніч з 31 грудня на 1 січня 2010 року. Дух повстанської забави доповнять автентичні гуцульські музики, які будуть розважати гостей усю ніч. 
Принцип резервування місць:
Місця у всіх чотирьох залах Підпілля та верхніх залах «Квартири» резервуються поосібно. Вартість резервації місця – 200 грн., для власників звичайної картки Локаль – 150 грн., іменної картки Локаль – 100 грн.
Резервація таємного «Штабу» відбувається для однієї групи людей (до 25 осіб), або для двох груп (10 та 12 осіб). Кожна резервація передбачає складання попереднього меню свята.
Резервація столів діє для всіх бажаючих при особистому замовленні.
Контакти:
м. Львів, площа  Ринок, 14, тел. 254 61 19 та 095 260 45 46
www.kryjivka.com.ua

«Мазох-café»
Новий рік в дусі інтриги Леопольда фон Захер-Мазоха!
Камерна атмосфера ресторану, зручне розміщення гостей, спеціальний новорічний декор залів та столів, новорічна музика та добрий джаз привабить невеличкі компанії чи пари, які планують свято поза домом з екстремальними відчуттями… Гостей розважатимуть запальні «мазохісти» з батогами, а після 00.00 в заклад завітають «мандрівні» музиканти.
Принцип резервування місць:
Резервація у верхньому залі (для курців) та в нижньому залі (для некурців) здійснюється по столах. Вартість резервації столів – 600-800 грн., для власників звичайних карток ЛОКАЛЬ – 400-450 грн, іменних карток – 300-400 грн. (вартість з однієї особи – 200 грн., для власників звичайної картки Локаль – 150 грн., іменної картки Локаль – 100 грн.) А також є можливість зарезервувати VIP-зал для 8 осіб. У вартість кожної резервації входить святковий новорічний коктейль від «Мазох-cafe»!
Резервація столів діє для всіх бажаючих при особистому замовленні.
Контакти:
м. Львів, вул. Сербська, 7, тел. 272 18 72, 050 371 04 40 

Музей-ресторація «Гасова лямпа»
Новий рік у світлі «Гасової Лямпи»!
Тут, у справжньому львівському пабі, свято Нового року вдало підійде великим дружнім компаніям. Атмосфера свята передбачає бути веселою та голосною. Основний музичний супровід новорічної ночі буде від Батяр-Бенду (цимбали, кларнет, скрипка, акордеон, контрабас), будуть лунати українські та суто львівські запальні музичні композиції. Протягом вечора музиканти будуть переміщатися по поверхах та різних залах.
Принцип резервування місць:
Резервації приймаються поосібно.
Вартість резервації одного місця – 200 грн., для власників звичайної картки Локаль – 150 грн., іменної картки Локаль – 100 грн.
Резервація столів діє для всіх бажаючих при  особистому замовленні.
Контакти:
м. Львів, вул. Вірменська, 20, тел. 050 371 09 08 

Галицька  Жидівська кнайпа «Під  Золотою Розою»
Новий рік у домашній атмосфері єврейської оселі!
Всю ніч гостей розважатимуть клемзерські музики, господарі кнайпи вітатимуть порадами та тостами, свято доповнюватиме єврейська традиція.
Принцип резервування місць:
Загалом приймаються резервації на 4-місні, 5-місні та 6-місні столи. Вартість резервації з особи – 200 грн., для власників звичайної картки ЛОКАЛЬ - 150 грн., іменної картки ЛОКАЛЬ – 100 грн.
У вартість кожної резервації входить святкова страва від шеф-кухаря закладу!
Резервація столів діє для всіх бажаючих при особистому замовленні. 
Контакти:
м. Львів, вул. Староєврейська, біля  старої синагоги, тел. 236 75 53, 050 370 38 63 

Фестиваль-ресторація «Лівий берег»

Новий рік у підвалах Львівської Опери!
Святкування в львівському UNDERGROUNDі поєднуватиме строкатий маскарад та підземний шик мистецького глуму. Протягом Новорічної ночі гості розважатимуться разом із запальним Майстром під достойну музику, жарти, веселощі, забави. В подарунок від закладу до кожного столу буде подано пляшку фірмової «Суничівки». Свято триватиме у ритмі Rock’n’roll. Заряд емоціями – гарантовано!
Принцип резервування місць:
Резервації приймаються поосібно.
Вартість резервації одного місця – 200грн., для власників звичайної картки Локаль – 150 грн., іменної картки Локаль – 100 грн.
Резервація столів діє для всіх бажаючих при особистому замовленні.
Контакти:
Львів, пр. Свободи, 28, тел: 050 430 07 52

«Найдорожча Ресторація Галичини»
Новий рік для вибраних в таємній масонській ложі!
Унікальну атмосферу створить томні елегантні танці аргентинського танго, а також вокальне виконання джазових пісень початку століття під акомпанемент роялю. На Тебе чекає витончена компанія, тематичні елегантні балачки, смачна кухня та настрій досконалого свята.
Принцип резервування місць:
Загалом приймаються резервації на 2-місні, 3-місні, 4-місні, 5-місні, 6-місні та 8-місні столи. Вартість резервації з особи – 200 грн, для власників звичайної картки ЛОКАЛЬ - 150 грн, іменної картки ЛОКАЛЬ – 100 грн.
Контакти:
Проти Ратуші над Крилатим левом.
Площа Ринок 14, 2-й поверх, тел.: 050 430 87 83

Загальна інформація 0 800 501 49 40
(Дзвінки в межах України зі стаціонарних телефонів безкоштовні)

Карпатульки і не тільки...
pastushynochka
Сьогодні мені дуже кепсько... Ну просто не знаю, що з тим робити. Настрою з самого ранку зовсім нема... Хоть сиди і плач над мисочкою, з ціллю зекономити сіль і воду зваривши в тіх сальоних слезах зупку...
Хех... Видно то все дощ. Не люблю тих затяжних дощів, словами не предати як. Оце таке враження, що хтось ниє... Бррр...
Тільки вчора повернулася з Карпат. Їздили вдвох з подругою. В Тухлю. База ся зве "Рожанка". І виглядає отако:Дощ прав безпробудно. Гори диміли. Річка шуміла. І було зимно. Але кльово. Був басейн, більяр і лазання по околицях... Під дощем. Без парасолі. Але саме в цьому уся перевага. А ще була машина. Дорога. Печенько... То ж так круто їхати і їсти що небуть. Гризти якусь гидоту на зразок горішків чи сухариків. Ммм... А ще на нас всі витріщалися.))) Бо ми красиві. Та.))) От сиджу і намагаюся підняти собі настрій. Треба частіше робити такі вилазки. Місто все сильніше тисне на мене. Можливо давно ніде не була, можливо просто в край потрібно відпочити...
Я себе лікую від поганого настрою сирничками.) А Вам ще кілька фото...) Для позетиву.)Та-та... І книжки про мене теж пишуть...)
pastushynochka

Куріння зло по-любому... Як там пишуть в рекламі... Не намагайтесь повторити в реальному житті.))))
pastushynochka

Отакої...
pastushynochka
Всі знають, що зараз існує безліч сайтів для такої собі невинної розваги... Закачуєш своє фото під окремо обраний шаблон і зразу стаєш капец відомою...) Ну от я і закачувала. Велике, красиве фото...))))В повний ріст. А що вийшло.)))))))))))


Для ir_iskra
pastushynochka
От мені цікаво, як що я напишу, що Пакош і мій друг... То буде плагіат?))))

Дуже хочется і туди і туди...) А що Вам миліше? Гори чи море?)
pastushynochka
Киць-миць...)
pastushynochka
Мняв... Я повертаюся...І обіцяю активізуватися.)
pastushynochka

Монумент і слава....)
pastushynochka
Вчора, при святі пива, мандрувала в гульках з друзями в районі Стрийського парку та потужного монументу Слави...) І от коли тих самих друзів ждала, спостерігала вельми слізну картину... Чи то не слізну... В обшим сімейство з людисьок 6-х, з дітьми і явними признаками "самі ми не месниє, а з ближнього села" довго витупцьовували біля "потужного ваянія". Після чого дебела матуся зняла штанці з свого (на око трирічного) синулі і поставила подзюрити під самісінькі кам'яні нозі славних визволителів. Типу "пісяй, пісяй моя мармулядка). Після чого вся сімейка зробила біля тих же нозів кілька фото і з щасливими писками помандрувала геть... А я аж задумалася...))))))))))))))))))))))

?

Log in

No account? Create an account